Henkilöiden yhteystiedot

Tilaukset ja asiakaspalvelu

Kuva puuttuu
Piia Laukka
Asiakaspalvelu
+358 40 809 3085
piia.laukka@walkimedical.fi
Kuva puuttuu
Janette Nurmikolu
Asiakaspalvelu
+358 40 132 9606
janette.nurmikolu@walkimedical.fi

Myynti ja markkinointi

Kuva puuttuu
Kirsi Olkkonen
Myyntijohtaja
+358 40 576 4838
kirsi.olkkonen@walkimedical.fi
Kuva puuttuu
Sanna Lapiolahti
Tuotepäällikkö
+358 40 182 9468
sanna.lapiolahti@walkimedical.fi
Kuva puuttuu
Juha Leppäsalo
Tuotepäällikkö
+358 40 48 48498
juha.leppasalo@walkimedical.fi
Kuva puuttuu
Johanna Nevalainen

Tuote- ja Asiakaspalvelupäällikkö
Hankintakilpailut
Inkontinenssituotteet
+358 50 369 5786
johanna.nevalainen@walkimedical.fi

Kuva puuttuu
Kimmo Penttilä
Myyntipalvelupäällikkö
+358 44 7744 044
kimmo.penttila@walkimedical.fi

Logistiikka

Kuva puuttuu
Emmi Hell
Varastopäällikkö
+358 40 517 3384
emmi.hell@walkimedical.fi
Kuva puuttuu
Henry Olander
Logistiikkakoordinaattori
+358 40 486 9366
henry.olander@walkimedical.fi

Hallinto

Kuva puuttuu
Mika Saukkonen
Hankintajohtaja
Rahdit
Apuvälineet
+358 50 561 2552
mika.saukkonen@walkimedical.fi
Kuva puuttuu
Jonne Kanervo

Toimitusjohtaja
+358 40 091 1020
jonne.kanervo@walkimedical.fi

Walki Medical Oy

Tikinmaankatu 15
FI-37630 Valkeakoski, Finland
Tel. +358 20 7290230
myynti@walkimedical.fi

www.walkimedical.fi

:-(

It looks like the application is not working properly on this device. Please contact customer support with a screenshot of this message, so that we can help you.